СБУ поймала оператора террористического телеканала “Новороссия ТВ”

0
182

Служба безопасности Украины задержала оператора телеканала “Новороссия ТВ”, пропагандирующего терроризм, сепаратизм и осуществляющего антиукраинскую деятельность.

Чехол на телефон заказать = 1000 картинок + своя

Об этом пишет советник главы СБУ Markian Lubkivskyi. “Мова йде про громадянина України, мешканця Хмельницької області, який восени 2014 р. виїхав до Донецька та працевлаштувався там на посаду оператора телеканалу “Новороссия ТВ”. Зловмисник спільно із журналістами телеканалу займався зйомкою замовних відеоматеріалів для програми “Лента новостей “Новороссия ТВ”, неодноразово знімав репортажі за участю лідерів терористичних груп, що діють у Донецькій та Луганській областях.

Вы читаете новости Украины и мира без цензуры

Підготовлені за його участі сюжети не лише пропагували тероризм, а й виправдовували злочини бойовиків терористичних організацій “ДНР” та “ЛНР”, містили заклики до порушення територіальної цілісності України, сприяли свідомому розпалюванні конфлікту та ворожнечі на сході нашої держави, знищенню цивільного населення (це якщо будуть запитання, чому і за що затримали?). Зловмисник був затриманий 13 березня ц.р. у Хмельницькій області, куди він приїхав у… відпустку. Відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 258-3 Кримінального Кодексу України (участь у терористичній організації та сприяння діяльності терористичної організації).


Мы в telegram, twitter, facebook, youtube
Учебники английского, немецкого языка и др. для детей и взрослых

Полезное:

Не пропустите Главные новости Украины, Европы и мира
Горячее предложение Английский язык – учебники Oxford, Pearson, Pingu, Express
Англійска мова – підручники Oxford, Pearson, Pingu, Express
Заказывайте онлайн Билеты в Европу на автобус, поезд, самолет
Выберите себе Шаблоны (темы, скины, дизайн) для сайтов