Сенат США схвалив допомогу Україні
Модные чехлы для мобильных телефонов

Сенат Сполучених Штатів Америки 23 квітня підтримав законопроєкт H.R. 8035 із допомогою Україні. Засідання транслювала пресслужба Сенату й телеканал C-SPAN.

За проголосувало 79 сенаторів, проти – 18.

Крім допомоги Україні, пакет законопроєктів, ухвалений Сенатом, містить $26 млрд допомоги Ізраїлю, $8 млрд на підтримку союзників США в Індо-Тихоокеанському регіоні, а також положення про нові санкції проти РФ, КНР та Ірану й повноваження президенту США використати заморожені російські активи на користь України.

До цього 20 квітня законопроєкт підтримала Палата представників США. Лідер більшості в Сенаті (Демократична партія) Чак Шумер цього ж дня зробив процедурні кроки, щоб американський Сенат розпочав голосування за ухвалений Палатою представників пакет зовнішньої допомоги у вівторок у другій половині дня.

Республіканці намагалися затягнути розгляд законопроєкту, проте програли процедурне голосування, і Сенат ухвалив рішення розглянути пакет законопроєктів, який містить допомогу Україні, за скороченою процедурою.

_____

ТАКОЖ ЦІКАВО:

Талановита Україна

Творчих людей будь-якого віку і рівня майстерності запрошує на всеукраїнські та міжнародні конкурси Національна творча екосистема Алея Зірок України. Маєте талант? Алея Зірок має місце для вас!

Алея Зірок України - просувай свій бренд