Кубок за публікацію статті – конкурс

0
970
Модные чехлы для мобильных телефонов

Підвищення рівня культури і освіти в Україні відбувається багатовимірно. Ми вдосконалюємо знання української мови, а також вивчаємо іноземні – англійську, німецьку, іспанську, французьку, польську тощо.

Без знання своєї мови і мов сусідів в світі, де люди багато подорожують, співпрацюють у спільних культурних і бізнесових програмах – тепер не просто важко, а неможливо існувати.

Тому ми запрошуємо всіх, хто вивчає іноземні мови, поділитися думками, враженнями, а можливо, і секретами 🙂 – як ви навчаєтесь чи викладаєте, як “вживаєтесь” в нове мовне середовище, в новий світ знань. Які підручники і методики ви використовуєте, яке видавництво ваше улюблене. Які цікаві моменти вам запам’яталися. Розкажіть про ваші таланти і вмотивуйте інших вчитися. Це конкурс цікавих новин, оглядів, статей, оповідань про мовну освіту в Україні, Європі і в світі Кубок за публікацію статті на сайті adverman.com.

Ми опублікуємо ваш текст – ваші враження, думки, ваш нарис чи статтю. Хай читачі обговорюють, голосують зірками. Всі учасники цієї програми отримають представлення і популяризацію свого таланту, навчального закладу, творчих планів – в Європі і в світі, на наших сторінках і в соцмережах. Автор найпопулярнішої публікації отримає найбільш потужну популяризацію свого таланту і крутий Золотий (ну, під “золото” 🙂 ) кубок! А також інші призи від сайту Adverman.com, українських і європейських видавництв.

Оновлення. Шановні колеги, з вересня 2023 року ми розширюємо тематику конкурсу. Подавати матеріали можна на будь-яку освітню тему з будь-яких дисциплін. В тому числі критичні статті про освіту як таку.

AdverMAN Education

_____

Кубок за публікацію статті на сайті adverman.com - конкурс Освіта в Україні і в світі
Кубок за публікацію статті на сайті adverman.com - конкурс Мій яскравий мовосвіт
Кубок за публікацію статті на сайті adverman.com

Дивіться також:

Творчі конкурси талантів

Конкурси талантів - Алея Зірок України