Рада ЄС і Україна
Модные чехлы для мобильных телефонов

Рада ЄС 28 лютого ухвалила три законодавчі акти, пов’язані з переглядом багаторічних фінансових рамок Євросоюзу на 2021–2027 роки, чим остаточно затвердила створення Фонду допомоги Україні Ukraine Facility на чотири роки на €50 млрд у вигляді грантів (€17 млрд) і кредитів (€33 млрд).

Ukraine Facility стане новим спецінструментом для підтримки відновлення, реконструкції та модернізації України, одночасно підтримуючи її зусилля щодо проведення реформ у межах процесу вступу в Євросоюз.

“Він об’єднає бюджетну підтримку України з боку ЄС у єдиний інструмент, який забезпечує послідовну, передбачувану і гнучку підтримку України на період 2024–2027 років, адаптовану до безпрецедентних проблем підтримки країни, яка перебуває у стані війни”, – йдеться в повідомленні Ради ЄС.

Регламент про створення Ukraine Facility набуде чинності наступного дня після його публікації в Офіційному журналі ЄС найближчими днями.

У межах Ukraine Facility упродовж 2024–2027 років Україна отримає приблизно €39 млрд прямого бюджетного фінансування, з яких понад €5 млрд – гранти, підкреслив пресцентр Мінфіну.

_____

ТАКОЖ ЦІКАВО:

Талановита Україна

Творчих людей будь-якого віку і рівня майстерності запрошує на всеукраїнські та міжнародні конкурси Національна творча екосистема Алея Зірок України. Маєте талант? Алея Зірок має місце для вас!

Алея Зірок України - просувай свій бренд