3 поради, як вибрати смарт годинник для дитини

0
486
Модные чехлы для мобильных телефонов

Смарт-годинники стали дуже популярними, і багато дорослих ними користуються в різних цілях. Цікаво, але на ринку є й безліч дитячих моделей. Насправді це дуже корисний девайс, який варто придбати своїй дитині. Але перш ніж зробити вибір, рекомендуємо ознайомитись із порадами, на що в першу чергу звертати увагу.

Найголовніші характеристики смарт-годинників

Вибрати пристрій дорослому та дитині – це зовсім різні речі. Якщо ви вирішили придбати смарт годинники у Хмельницькому для своєї доньки чи сина, варто звернути увагу на наступні параметри.

Автономність і захист

Це два основні параметри, адже діти не такі обережні, як дорослі. Якщо говорити про автономність, то вона залежить від ємності батареї, типу екрана та додаткових функцій, які постійно використовуються. В середньому дитячі моделі мають акумулятор на 500-700 м*Аг, а це до 5 днів автономної роботи.

Діти не слідкують за технікою так ретельно, як хотілося б. Тому на показник захисту дивимось вкрай уважно:

  • ІР45 захистить від пилу та вологи, але в малій кількості.
  • ІР65 – пил, бруд, дощ не страшні.
  • ІР67 – ігри в піску, болоті, а також довге зануренні під воду не зашкодить.
  • ІР68 – найвищий захист, якому не страшне занурення до 3 метрів у воду та різні сильні забруднення.

Підтримка SIM-картки

Щоб дитячий смарт-годинник міг виконувати на повну свої функції, треба щоб в ньому була сім-картка. В такому випадку дитина може дзвонити й отримувати дзвінки від своїх рідних, а також обмінюватись голосовими повідомленнями. Сімка надає можливість користуватись кнопкою SOS, яка присутня в дитячих моделях. У разі виникнення надзвичайної ситуації, дитина зможе попросити про допомогу. Якщо дитина користується месенджерами, то сім-картка дасть можливість читати там повідомлення.

Екран та дизайн

Якщо говорити про форму, то дитячі годинники або квадратні, або прямокутні. Вони можуть мати три типи дисплею:

  • Е-папір. Це монохромний екран, який не розряджає батарею і менше шкодить зору.
  • OLED\AMOLED. Високоякісні екрани, як в смартфонах, не потребує підсвітки, тому не швидко розряджаються.
  • LCD має не такий насичений чорний, вимагає підсвітки і швидше розряджає пристрій.

Вибір дизайну залежить від уподобань дитини. Головне звернути увагу на ремінець. Він має регулюватись, бо діти швидко ростуть, і бути міцним, щоб не загубити девайс.

Користь дитячого смарт годинника

Батьки купують смарт-годинники дітям не лише для розваги, але й для безпеки. За допомогою нього, а точніше GPS у ньому, можна завжди знати, де знаходиться дитина. Крім цього є можливість включити мікрофон без відома і слухати, чи нічого не сталось. Особливо це важливо, коли дитина не відповідає на дзвінок. Смарт-годинник з сім-картою – це постійний зв’язок та можливість написати повідомлення. За допомогою показників здоров’я можна частково контролювати стан організму дитини. Ну і найважливіше, якщо станеться щось непередбачуване, малеча завжди може скористатись кнопкою SOS.

Дитячі смарт-годинники – це не лише розвага чи забаганка дитини, але й дуже корисний девайс. Якщо ви не знаєте, де знайти ідеальну модель, пропонуємо ознайомитись з асортиментом allo.ua у Хмельницькому. На сайті великий вибір, доступні ціни та гарантія на всі товари.