Мішалка виноробна МВШ-65. Застосування у виноробцтві

0
1014
Модные чехлы для мобильных телефонов

Виноробні мішалки відіграють важливу роль у виробництві вина, допомагаючи в різних етапах процесу. Ось деякі загальні застосування мішалок у виноробстві:

  1. Змішування соку та чавуну: На початковому етапі виробництва вина, сік або чавун з різних сортів винограду змішуються для створення однорідної маси.

  2. Бродіння: Під час бродіння додані дріжджі перетворюють цукор у спирт та вуглекислоту. Мішалки використовуються для забезпечення рівномірного розподілу дріжджів та контролю температури.

  3. Екстракція речовин: Мішалки можуть допомагати екстрагувати речовини, такі як таніни та кольорові пігменти, із шкірки винограду або з інших додаткових матеріалів.

  4. Фільтрація та очищення: Мішалки можуть бути використані для допомоги в процесі фільтрації вина, видаляючи осад та інші непотрібні частинки.

  5. Змішування добавок: Під час виробництва вина може бути потрібно додати різні добавки для поліпшення смаку, аромату чи структури. Мішалки гарантують однорідне розподілення цих добавок у вині.

  6. Сприяння процесу кларифікації: Мішалки можуть допомагати в процесі видалення осаду та інших непотрібних речовин, сприяючи отриманню чистого та якісного вина.

  7. Контроль температури: Деякі мішалки обладнані системами для контролю температури, що дозволяє виробникам вина зберігати оптимальні умови для бродіння чи інших процесів.

Кожен виробник вина може використовувати мішалки в залежності від своїх конкретних потреб та технології виробництва. Важливо користуватися обладнанням правильно та відповідно до виробничих рекомендацій для досягнення найкращих результатів у виробництві вина.

Виноробна мішалка ВМШ-125

Виноробна мішалка, розроблена компанією ВКФ “Техно-Т”, відзначається універсальністю та високою продуктивністю в процесах виробництва вин та напоїв. Призначена для перемішування сусла та виноматеріалу з мезгою у відкритих ємностях (чанах) об’ємом 5 – 25 м3, ця мішалка також знаходить застосування в області отримання екстрактів з рослинної сировини, які використовуються для приготування ароматизованих вин, а також при виробництві напоїв та купажних виноматеріалів з використанням вакуум-сусла або сиропів.

Особливо для виробників червоних вин розроблено та випробувано мішалку ВМШ-125, яка є успішним удосконаленням порівняно з попереднім моделлю. Збільшений діаметр до 250 мм та чотири патрубки, замінені відкритими вікнами, не лише збільшили продуктивність до 125 м3, але й дозволили використовувати мішалку для перемішування мезги з гребенями. Зниження частоти обертання шнека до 720 об./хв. сприяє підвищенню якості виноматеріалу, зменшуючи утворення суспензій.

Гідродинамічний режим перемішування, який встановлено в новій мішалці, сприяє ефективному переходу фенольних речовин з твердих частин мезги в вино. Це, в свою чергу, надає винам неповторні індивідуальні смакові тони. Кріплення мішалки на шарнірній підвісці забезпечує стабільність та надійність в роботі.

Зміни в конструкції мішалки значно скоротили час розбивки “шапки” до перемішування повного виноматеріалу з мезгою в резервуарах об’ємом до 25 м3 з 6-8 годин до всього лише 40 хвилин, при цьому якість виноматеріалу залишається на високому рівні.

За бажанням замовника, мішалка може бути укомплектована лопатевими перемішуючими пристроями замість шнекових, призначеними для приготування сиропів, напоїв та купажних вин з використанням вакуум-сусла, що робить її вкрай гнучкою та відповідає різним потребам виробників напоїв.